Porzuć złe nawyki

Wielu mężczyzn ma problemy z potencją. Jest to zupełnie naturalne zjawisko, które dotyka praktycznie każdego dorosłego człowieka. W takich sytuacjach należy przyjrzeć się diecie, chorobom i nawykom mężczyzny, by dociec, gdzie leży przyczyna problemu. Wbrew pozorom nie są to trudne do zmiany nawyki, które po zwalczeniu mogą ponownie prowadzić do satysfakcjonującego życia seksualnego. W chwili, gdy zaczną się pojawiać problemy z erekcją warto zapytać, czy mężczyzna pali papierosy. Jeśli odpowiedź będzie twierdząca, poznaliśmy jedną z przyczyn problemu. Trzeba przyjrzeć się działaniu papierosów, by dostrzec, jak szkodliwy mają wpływ na nasz organizm.

Kłopoty z erekcją

Lekarze i badacze szacują, że u mężczyzn w wieku 30-49 lat, którzy regularnie palą papierosy ryzyko impotencji wzrasta aż o 50%. To zastraszające dane, które pokazują, jak szkodliwy wpływ mają używki na nasz organizm. Pocieszający jednak jest fakt, że już po zwalczeniu złego nawyku ryzyko szybko spada i sprawność seksualna powraca do normy. Nikotyna często przyczynia się do problemów z erekcją. Wpływa na to jej działanie, które znacznie zmniejsza ciśnienie krwi w naczyniach krwionośnych. W efekcie krew nie dopływa do prącia tak szybko, jak powinna, a jej niskie ciśnienie nie jest w stanie zapewnić trwałej i satysfakcjonującej erekcji. Nikotyna uszkadza również mechanizm zastawkowy w prąciu, który utrzymuje krew w narządzie. Przyczynia się to do szybkiej utraty krwi z penisa i uniemożliwia powstanie wzwodu.

Połączenie z innymi chorobami

Jak wykazują badania, mężczyźni regularnie palący papierosy mają dwukrotnie większe szanse na wystąpienie impotencji niż ci panowie, którzy nie sięgają po używkę. Ponadto przerażający może być fakt, że nikotyna wpływa również na rozwój innych chorób, które skutkują stałą utratą erekcji. Panowie narażeni na chorobę nadciśnieniową, choroby serca i zapalenie stawów muszą się liczyć z prawdopodobieństwem wystąpienia u nich trwałej impotencji. W takiej sytuacji wnioski nasuwają się chyba same. Nikotyna powoduje nieodwracalne uszkodzenia w organizmie, które nie tylko wpływają na nasze życie seksualne i satysfakcjonujące doznania, ale i skutkują powstaniem i rozwojem niebezpiecznych chorób, które w efekcie prowadzą do kalectwa i zgonu.

Brak potomstwa

Regularne palenie papierosów znacznie pogarsza jakość męskiej spermy. Plemniki stają się mniej ruchliwe, są ospałe, ich kształty zaczynają być zaburzone. Dodatkowo jest ich w nasieniu znacznie mniej, co skutkuje problemami z powołaniem na świat potomstwa. Powinni wziąć to pod uwagę wszyscy panowie, którzy w przyszłości zamierzają zostać ojcami. W dzisiejszych czasach doprowadzenie do zapłodnienia nie jest prostym zadaniem. Szacuje się, że co piąta para ma problem z zajściem w ciąże. Dlatego też jeśli kobieta ma problemy hormonalne i jej cykle wskazują na kłopoty z regularną owulacją, panowie tym bardziej powinni zadbać o swoje zdrowie i potencję. Świadome i systematyczne szkodzenie własnej spermie może doprowadzić do całkowitego braku potomstwa.

Leki na potencję

KamagraPalenie papierosów ma bardzo szkodliwy wpływ na męską potencję. Alarmują o tym badacze, lekarze, ginekolodzy i urolodzy, którzy borykają się z chorobami swoich pacjentów. Dlatego też warto wziąć pod uwagę swoje zdrowie i poszukać alternatyw, które również będą nas odprężać i sprawiać przyjemność, jednak wszystko to będzie się odbywać bez szkodzenia naszemu ciału. Czasami również warto wspomóc własną erekcję, sięgając po lekarstwa i suplementy wpływające na jakość oraz trwałość naszego wzwodu. Jedne z lepszych tabletek to Kamagra, która powoduje skuteczność już po 30 minutach od jej zażycia. Kamagrę możemy również stosować jako tabletki musujące, tabletki do ssania, a nawet i żel. Przynosi ona długotrwałe efekty, które działają od 4 do 6 godzin od jej przyjęcia. Dlatego też warto zadbać o swoje zdrowie, porzucić złe nawyki i sięgnąć po sprawdzone wspomagacze, które dodadzą nam pewności siebie i sprawią, że już żadna noc nie będzie dla nas stresująca.