Kamagra – konieczność zachowywania dawkowania z ulotki

Bezpieczne dawkowanie określane przez producenta każdego leku czy suplementu nie jest jego kaprysem czy chęcią zmuszenia klientów do kupowanie określonej liczby dawek preparatu. To wymóg podyktowany względami zdrowotnymi, dlatego należy go bezwzględnie przestrzegać. Zwłaszcza gdy w grę wchodzą bardzo silne leki na potencję.

Kamagra – ulotka i dawkowanie

kamagraW przypadku preparatów na receptę dawkowanie określa najczęściej lekarz, jednak czy lek jest dostępny bez recepty, obowiązkiem zażywającej go osoby jest stosowanie się do zaleceń  ulotki. To ważne, ponieważ tylko w ten sposób:

  • stosowanie leku będzie w pełni bezpieczne
  • otrzyma się najlepsze efekty
  • zmniejsza się ryzyko wystąpienia skutków ubocznych
  • nie ma ryzyka potencjalnego uzależnienia się od preparatu

Samodzielne zwiększanie dawki jest bardzo niebezpieczne dla zdrowia i może skończyć się nie tylko skutkami ubocznymi, ale również poważnym zagrożeniem dla życia! Szczególnie wtedy, gdy lek zażywany jest przez osobę cierpiącą na inne dolegliwości.

Silna substancja czynna

Dlaczego leki na potencję są tak ostrożnie dawkowane przez producentów? A dawka maksymalna jest zalecana bardzo rzadko i tylko u wybranych pacjentów? Odpowiedzią jest niezwykle silna i mocno działająca substancja czynna, na której opiera się na przykład kamagra. Ta substancja to znany z innych tabletek na potencję (chociażby viagry) związek o nazwie sildenafil. Jego dawkowanie musi być bardzo ostrożne i nie przekraczać zalecanej przez specjalistów dawki 100mg dziennie.

Ulotki od producentów

Załączane do kamagry ulotki zawierają zresztą nie tylko zalecane maksymalne dawkowanie preparatu, ale również wszystkie inne niezbędne w świetle przepisów prawa informacje. To dodatkowo dane dotyczące efektów ubocznych i sytuacji, jak należy postępować, jeśli doszło do przedawkowania. W ulotce są również cenne informacje o osobach, które absolutnie nie powinny sięgać po takie leki lub przed skorzystaniem z ich pomocy muszą się najpierw koniecznie skonsultować z lekarzem i uzyskać pozwolenia na ich stosowanie.


Źródło informacji: https://www.aptekakamagra.pl/kamagra.html